Druk 3D Szybkie prototypowanie

30 lat doświadczenia

Szybka wycena

Szybkie prototypowanie

Szybkie prototypowanie

 

  •  Nie jesteś pewien czy twoja część będzie pasowała do reszty produktu?
  • Potrzebujesz 1-1000 części w kilka dni zanim zamówisz formę?
  • Potrzebujesz gotowych detali do przeprowadzenia kampani marketingowej?
  • Zawiodłeś się na wydrukach 3D bo nie doradzono tobie właściwej technologii?

…Zatem wypróbuj usługi szybkiego prototypowania i wydruków 3D w FADO.  Możemy wykonać dla ciebie zarówno prototypy części z metalu jak i z tworzyw sztucznych. Jesteśmy pierwszą narzędziownią w Polsce posiadającą maszynę EOS M280 – DMLS do wykonywania wydruków 3D z metalu. Dzięki naszym sprawdzonym partnerom możemy prototypować części z tworzyw sztucznych przy pomocy najpopularniejszych technik druku 3D takich jak SLA, SLS, PolyJet i FDM.

Wysoka dokładność i optymalne rozwiązania

Na podstawie twoich wymagań dobierzemy optymalną technologię prototypowania i w ekspresowym tempie otrzymasz detal przedprodukcyjny lub nawet, krótką serię produkcyjną. Dzięki łączeniu technologii przyrostowych i ubytkowych nie jesteś zmuszony do godzenia się na niedokładności wydruków 3Da jednocześnie możesz zachować swobody projektowania. Możesz liczyć również na dowolny kolor produktu i fakturę powierzchni.

Szybkie formy prototypowe SEWIG – pierwsza wypraska w 14 dni!

Jeżeli musisz szybko otrzymać detale z materiału docelowego z finalną jakością, możesz skorzystać z naszej autorskiej technologii SEWIG. Wykonamy dla ciebie szybką formę wtryskową razem z serią wtrysków i otrzymasz gotowy detal o jakości produkcyjnej z materiału docelowego nawet w 14 dni!

Doświadczenie pokoleń i innowacyjne podejście do problemów.

Zamawiając prototypy w FADO korzystasz z ponad 30 letniego doświadczenia ludzi pracujących w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, którzy ostrzegą cię przed problemami i zaproponują rozwiązania dzięki, którym będziesz mógł bezpiecznie wprowadzić swój produkt do produkcji. Zawsze oferujemy kompleksowe rozwiązanie w dobrej cenie dzięki czemu możesz spać spokojnie czekając na pierwszą dostawę.Oferowane przez nas technologie wydruków 3D

EOS_Logo_Claim_CMYK

FADO znalazło się na liście oficjalnych usługodawców firmy EOS w zakresie technologii DMLS (laserowe przetapianie proszków metali). Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta maszyny:

FADO oficjalnym dostawcą usług EOS